Turun ensi- ja turvakoti ry

Puh. (02) 513 4100 | palaute@tuentu.fi
Luolavuorentie 7 b, 20810 Turku


24h/7

Yhteystiedot

 

TURUN ENSI- JA TURVAKOTI RY
Luolavuorentie 7b
20810 TURKU
p. (02) 5134 100
palaute@tuentu.fi

  • Hallituksen puheenjohtaja
    Mari Lahti
    p. 040 4868 087
    marielinalahti@gmail.com

  • Hallituksen varapuheenjohtaja
    Heli Paasio

Kiinteistönhuolto
Talonmies Reijo Virta
p. 050 3564 484
reijo.virta@tuentu.fi

Kriisi- ja väkivaltatyö

palvelupäällikkö
Raimo Nurminen
p. 050 4665 575
raimo.nurminen@tuentu.fi

  • Lähisuhdeväkivaltatyö PILARI
    Perhetalo Heideken
    Sepänkatu 3
    Yksikön vastaava Hanna Mansikka-aho
    p. 050 4081 806
    hanna.mansikka-aho@tuentu.fi

    • Henna Aarnio
    kriisi- ja väkivaltatyöntekijä, p. 050 5330 075
    • Mari Kankaanpää
    kriisi- ja väkivaltatyöntekijä, p. 050 4301181
    • Timo Aarnivala
    kriisi- ja väkivaltatyöntekijä, p. 050 5599 018
    • Jorma Lindholm
    kriisi- ja väkivaltatyöntekijä, p. 050 3097 606
    • Pekka Härkönen
    kriisi- ja väkivaltatyöntekijä, p. 050 4688 277

  • PERHERYHMÄKOTI
    Luolavuorentie 7b
    20810 TURKU
    p. 050 383 1128
    perheryhmakoti@tuentu.fi
    Yksikön vastaava Tiina Punta-Uhmavaara

    RIKOSUHRIPÄIVYSTYS
    Lounais-Suomen aluetoimisto
    Yliopistonkatu 24 C 46
    20100 TURKU
    p. (02) 2355 055 / 050 551 5055
    lounaissuomi@riku.fi
    aluejohtaja Tiina Rantanen
    tiina.rantanen@riku.fi

Vaativa vauvatyö

palvelupäällikkö
Niina Hemming
p. 050 400 6100
niina.hemming@tuentu.fi

  • ENSIKOTI
    Luolavuorentie 7b
    20810 TURKU
    p. 050 3097 569
    Yksikön vastaava Maria Kronlund
    p. 050 5863 755
    maria.kronlund@tuentu.fi

  • VUOROVAIKUTUSKYLPY
    Luolavuorentie 7b
    20810 TURKU
    Yksikön vastaava Saara Jaskari
    p. 050 3821 200
    saara.jaskari@tuentu.fi

  • ENSIKOTI PINJA
    Luolavuorentie 7b
    20810 TURKU
    p. 050 3851 200
    Yksikön vastaava Heidi Kantonen
    p. 050 5383 511
    heidi.kantonen@tuentu.fi

  • AVOPALVELUYKSIKKÖ OLIVIA
    Luolavuorentie 7b
    20810 TURKU
    p. 050 4009 729
    Yksikön vastaava Saana Ahola
    p. 050 3799 400
    saana.ahola@tuentu.fi

Facebook
Twitter
Instagram