Turun ensi- ja turvakoti ry

Puh. (02) 513 4100 | palaute@tuentu.fi
Luolavuorentie 7 b, 20810 Turku


24h/7

Yhteystiedot

 

TURUN ENSI- JA TURVAKOTI RY
Luolavuorentie 7b
20810 TURKU
p. (02) 5134 100
palaute@tuentu.fi

Kiinteistönhuolto
Talonmies Reijo Virta
p. 050 3564 484
reijo.virta@tuentu.fi

Kriisi- ja väkivaltatyö

  • Eroauttaminen
    Luolavuorentie 7b
    20810 Turku
    Yksikön vastaava Anne Ahtola-Poiesz
    p. 050 575 6299, anne.ahtola-poiesz@tuentu.fi

    Tapaamispaikka Tenavatupa
    Yhteydenotot ma-pe, halutessasi voit jättää yhteydenottopyynnön:
    p. 050 3790 939, tenavatupa@tuentu.fi
    Matalan kynnyksen eroauttamistyö
    p. 050 477 5576, johanna.jokiniemi@tuentu.fi

  • Lähisuhdeväkivaltatyö PILARI
    Perhetalo Heideken
    Sepänkatu 3, 20700 Turku
    Yksikön vastaava Hanna Mansikka-aho
    p. 050 4081 806
    hanna.mansikka-aho@tuentu.fi

    • Mari Kankaanpää
    kriisi- ja väkivaltatyöntekijä, p. 050 4301181
    • Timo Aarnivala
    kriisi- ja väkivaltatyöntekijä, p. 050 5599 018
    • Merja Ahlfors
    kriisi- ja väkivaltatyöntekijä, p. 050 3097 606
    • Pekka Härkönen
    kriisi- ja väkivaltatyöntekijä, p. 050 4688 277

Vaativa vauvatyö

palvelupäällikkö
Niina Hemming
p. 050 400 6100
niina.hemming@tuentu.fi

  • Ensikoti
    Luolavuorentie 7b
    20810 Turku
    p. 050 3097 569
    Yksikön vastaava Maria Kronlund
    p. 050 5863 755
    maria.kronlund@tuentu.fi

  • Vuorovaikutuskylpy
    Luolavuorentie 7b
    20810 Turku
    Yksikön vastaava Saara Jaskari
    p. 050 3821 200
    saara.jaskari@tuentu.fi

  • Ensikoti Pinja
    Luolavuorentie 7b
    20810 Turku
    p. 050 3851 200
    Yksikön vastaava Heidi Kantonen
    p. 050 5383 511
    heidi.kantonen@tuentu.fi

  • Avopalveluyksikkö Olivia
    Verkatehtaankatu 4, 7.krs.
    20100 Turku
    p. 050 4009 729
    Yksikön vastaava Saana Ahola
    p. 050 3799 400
    saana.ahola@tuentu.fi