Turun ensi- ja turvakoti ry

Puh. (02) 513 4100 | Fax. (02) 513 4150
Luolavuorentie 7 b, 20810 Turku


24h/7

Yhteystiedot

 

TURUN ENSI- JA TURVAKOTI RY
Luolavuorentie 7b
20810 TURKU
p. (02) 5134 100
palaute@tuentu.fi

Kiinteistönhuolto
Talonmies Reijo Virta
p. 050 3564 484
reijo.virta@tuentu.fi

Kriisi- ja väkivaltatyö

Kriisi- ja väkivaltatyön palvelupäällikkö
Raimo Nurminen
p. 050 4665 575
raimo.nurminen@tuentu.fi

TURUN TURVAKOTI
Luolavuorentie 7b
20810 TURKU
p. (02) 5134 140
turvakoti@tuentu.fi
Yksikön vastaava vs. Jaana Kinnunen
p. 046 9230 077
jaana.kinnunen@tuentu.fi

AVOKRIISITYÖ
Yksikön vastaava / kriisi- ja väkivaltatyöntekijä
Hanna Mansikka-aho
p. 050 4081 806
hanna.mansikka-aho@tuentu.fi

  • Lähisuhdeväkivaltatyö PILARI
    Perhetalo Heideken
    Sepänkatu 3
    • Henna Aarnio, kriisi- ja väkivaltatyöntekijä
    p. 050 5330 075
    • Mari Kankaanpää, kriisi- ja väkivaltatyöntekijä
    p. 050 4301181
    • Timo Aarnivala, kriisi- ja väkivaltatyöntekijä
    p. 050 5599 018
    • Jorma Lindholm, kriisi- ja väkivaltatyöntekijä
    p. 050 3097 606

  • Tapaamispaikka Tenavatupa
    Luolavuorentie 7b
    20810 TURKU
    Yhteydenotot ma-pe, halutessasi voit jättää yhteydenottopyynnön:
    p. 050 3790 939
    tenavatupa@tuentu.fi

RIKOSUHRIPÄIVYSTYS
Lounais-Suomen aluetoimisto
Yliopistonkatu 24 C 46
20100 TURKU
p. (02) 2355 055 / 050 551 5055
lounaissuomi@riku.fi
aluejohtaja Tiina Rantanen
tiina.rantanen@riku.fi

Vaativa vauvatyö

Vaativan vauvatyön palvelupäällikkö
Eija Järviö
p. 050 4006 100
eija.jarvio@tuentu.fi

  • ENSIKOTI
    Luolavuorentie 7b
    20810 TURKU
    p. 050 3097 569
    Yksikön vastaava Maria Kronlund
    p. 050 5863 755
    maria.kronlund@tuentu.fi

  • VUOROVAIKUTUSKYLPY
    Luolavuorentie 7b
    20810 TURKU
    Yksikön vastaava Saara Jaskari
    p. 050 3821 200
    saara.jaskari@tuentu.fi

  • ENSIKOTI PINJA
    Luolavuorentie 7b
    20810 TURKU
    p. 050 3851 200
    Yksikön vastaava Heidi Kantonen
    p. 050 5383 511
    heidi.kantonen@tuentu.fi

  • AVOPALVELUYKSIKKÖ OLIVIA
    Luolavuorentie 7b
    20810 TURKU
    p. 050 4009 729
    Yksikön vastaava Maija Halonen
    p. 050 3799 400
    maija.halonen@tuentu.fi

Visit Us On FacebookVisit Us On TwitterVisit Us On Instagram